For the complete experience, please enable JavaScript in your browser.
✎ Newsletter
CondusDeRandament-web
P  O  W  E  R  E  D   B  Y
Termeni de Utilizare  |  Webmaster  |  Contact  |  FAQ  |  © 2016 Bursa de Valori Bucuresti
bvb-logo-web
✉ Contact
Pentru mai multe informatii bursiere, despre tranzactionare si statistici si despre organizatorul concursului, Bursa de Valori Bucuresti, accesati: www.bvb.ro

Inscrie-te acum


Inscrie-te acum si fii primul care afla noutatile!

Adresa de email:
close
ACASACONCEPTREGULAMENTCURS ONLINELectia 1 - Economisire vs. InvestitieLectia 2 - Cum functioneaza bursele?Lectia 3 - De ce sa devii investitor ...Lectia 4 - In ce poti investi la Bursa ...Lectia 5 - Deschiderea unui cont ...Lectia 6 - Cum tranzactionezi?Lectia 7 - Risc vs. RandamentLectia 8 - Ce conteaza atunci cand ...Lectia 9 - Cum tranzactionezi ...Lectia 10 - Cum sa te lasi Condus ... Chestionar 1Chestionar 2Chestionar 3Intreaba BVBKIT DE INVESTITIIBROKERIINREGISTREAZA-TECASTIGACOMISIA
Inscrie-te acum
Brokeri
Sunt eligibile in concurs doar conturile deschise la urmatorii brokeri:
BROKER / PARTNER *
WEBSITE
LOCALITATE
CONTACT
SUMA MINIMA
deschidere cont (lei)
Raiffeisen Bank
Bucuresti
equity_sales@raiffeisen.ro
n/a
Prime Transaction
Bucuresti
Stefan Oanca
0749.044.045
stefan.oanca@primet.ro

Alin Brendea
0749.044.044
alin.brendea@primet.ro
3.000
Estinvest
Bucuresti, Focsani, Brasov, Braila, Craiova, Galati, Iasi, Oradea, Ploiesti, Radauti, Tecuci
Marcel Murgoci
0728.282.011 marcel.murgoci@estinvest.ro

Veronica Giurea
0728.282.028 veronica.giurea@estinvest.ro  
2.000  
BT Capital Partners
Cluj, Bucuresti, Arad, Alba-Iulia, Bacau, Brasov, Constanta, Iasi, Pitesti, Sibiu, Targoviste, Timisoara
0264.430.564 tranzactionare@btcapitalpartners.ro
1.500 - cont online

10.000 - cont asistat de broker
Super Gold Invest
Bucuresti, Pitesti

Ionita Cristina
031.405.30.82
cristina@sgi.ro

Luca Eugen Claudiu
0723.510.561
eugen@sgi.ro
3.000
Goldring


Targu Mures,
Cluj-Napoca,
Sibiu, Arad

Mesaros Ovidiu Dragos
0744.695.034 dragos.mesaros@goldring.ro

Bocicor Sebastian
0745.509.117
goldring@goldring.ro
n/a
Muntenia Global Invest
Bucuresti
Ion Milea
0723.242.634 
milea@rainvest.ro
3.000  
Intercapital Invest
Bucuresti
Florin Munteanu
0731.137.241
florin.munteanu@intercapital.ro
1.000
Piraeus Bank
Bucuresti
Daniel Ciocoiu
0731.993.307
daniel.ciocoiu@piraeusbank.ro
capitalmarkets@piraeusbanck.ro
1.000
TradeVille
Bucuresti
Adrian Marin
021.318.75.55
adrian.marin@tradeville.eu
10.000
Romintrade
Brasov
Anda Clotan
front-office@onlinebroker.ro

Tabara Genia-Iulia
office@onlinebroker.ro
2.000
S.S.I.F. IFB Finwest
Arad, Bistrita, Bucuresti, Deva, Oradea, Timisoara, Carei, Zalau,
Satu Mare
Serdean Ioan Ovidiu
Director IFB Finwest SA – Agentia Deva
0722.700.484
ovidiu.serdean@ifbfinwest.ro

Turcas Marius
Agent bursa
0728.285.372
marius.turcas@ifbfinwest.ro
10.000
BCR
Alba Iulia, Alexandria, Arad, Bacau, Baia Mare, Bistrita, Blaj, Borsa, Braila, Brasov, Bucuresti, Buzau, Calarasi, Câmpina, Campulung Muscel, Cluj Napoca, Constanta, Craiova, Curtea de Arges, Dej, Deva, Drobeta Turnu Severin, Focsani, Galati, Giurgiu, Iasi, Miercurea Ciuc, Oradea, Pascani, Petroşani, Piatra Neamt, Pitesti, Ploiesti, Ramnicu Valcea, Resita, Satu Mare, Sebes, Sibiu, Slatina, Slobozia, Suceava, Targoviste, Targu Jiu, Targu Mures, Tg. Secuiesc, Timişoara, Tulcea, Turnu Magurele, Vaslui, Vatra Dornei, Vişeu de Sus, Zalau
0373.516.558
0373.516.559
0373.516.560
dpf.retailpc@bcr.ro
45.000
SSIF BRK Financial Group
Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Suceava, Timisoara
Andrada Ielciu
0728.889.181 andrada.ielciu@brkfinancialgroup.ro

Vlad Chilian
0749.026.073 vlad.chilian@brkfinancialgroup.ro
n/a 
SSIF Blue Rock Financial Services
Bucuresti, Brasov
Adrian Tod-Raileanu
0311.051.711
0311.051.718
a.tod@bluerock.ro

Claudiu Pocorea
0311.051.721
0311.051.722
c.pocorea@bluerock.ro
30.000
Daca ti-ai regasit brokerul pe lista inregistreaza-te chiar acum si prinde startul concursului!
Inregistreaza-te acum
* Lista este actualizata periodic, pana la data de 16 decembrie 2016, inclusiv, in ordinea inregistrarii in Concurs.
Raiffeisen logo estinvest bt-capital-partners super-gold-invest muntenia-global-invest intercapital-invest piraeus-bank tradeville logo-romitrade logo-goldring ifb-finwest RO_BCR_Sponsoring_Coop_etcbrk-financial-group bluerock